KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899634
nr 1389 9634
Oidentifierad konstnär. Omkring 1900, landskap med hus. Signerad. Olja på pannå, 29x56, yttermått inklusive ram: 42x69 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:18:02
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr